Fie Maria Dihtjar (Savina)

Laiaprofiiliga juuksur­stilist, staaž 6 aastat. Aastatel 2007­2009 õppis Tallinna Tööstushariduskeskuses laiaprofiiliga juuksuriks. 2009.a sai Euroopa sertifikaadi erialal juuksur laiprofiiliga.

On osalenud paljudel rahvusvahelistel konkurssidel ja võistlustel ja sageli võitnud:

Konkurss „Nevskie berega“ (Venemaa): 2009 a. „Karikas võidutahe eest“, „Pruudisoeng“ - I koht õpilaste kategoorias, „Õhtusoeng“ – III koht õpilaste kategoorias, „Artistlik soeng“ - III koht õpilaste kategoorias, „Kreatiivne naiste lõikus“ - I koht õpilaste kategoorias, „Pulma punumine“ - I koht õpilaste kategoorias, „Fantaasiasoeng. Kaunistused juustest“ - I koht õpilaste kategoorias.

2009 a.  – „Kuldne Pääsuke“ (Eesti): „Pruudisoeng“ - I koht, „Õhtusoeng“ - III koht.

Konkurss „Nevskie berega“ (Venemaa): 2010 a. „Karikas võidutahe eest“, „Pruudisoeng“ - I koht juunioride kategoorias, „Pulma punumine“ - III koht juunioride kategoorias, „Õhtusoeng“ - II koht juunioride kategoorias, „Artistlik soeng“ - II koht juunioride kategoorias, „Naiste kreatiivne lõikus“ – III koht juunioride kategoorias.

2010 a.  - „Kuldne Pääsuke“ (Eesti): „Pruudisoeng“ - II koht juunioride kategoorias, „Õhtusoeng“ - III koht juunioride kategoorias.

2010 a. (Pariis, Prantsusmaa) Osales Juuksurikunsti Maailma Meistritevõistlustel. „Fantaasia“ konkurss (18. Koht 79. osaleja seas erinevatest riikidest)

2011 a. – „Kuldne Pääsuke“ (Eesti): „Naiste lõikus“ - II koht meistrite kategoorias, „Meeste lõikus“ - I koht meistrite kategoorias.

2011 – 2014 a. Õpetas Tallinna Tööstusharidus Keskuses soengute ajalugu, punumist, juuksepikendamist. Samuti jätkuvalt osaleb täiendkoolitustel.